10 Haziran Günlük Burç Yorumları (Çarşamba Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 10 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Bugünlerde kendini tamamen işine vermen gerekebilir, dikkatin çok kolay dağılıyor ve sorumluluklarından kaçıyorsun. Bu şekilde devam edersen sıkıntıların artacaktır. Kesin kararlar almadan önce iyice düşünüp fikirlerini tartmalısın. Partnerinle arandaki sorunlar ise yavaş yavaş ortadan kalkıyor.

Sevgili Boğa Burcu: Bugün iş ortamında oldukça göze batıyorsun, fakat kötü anlamda değil. Adeta parlayan bir yıldız gibisin ve giderek büyüyorsun. Yakın zamanda yeni teklifler gündeme gelebilir ve partnerinle bu konu yüzünden kavga edebilirsin. Bu sıralar kullanacağın kelimelere dikkat etmen sana yarar sağlayabilir.

Sevgili İkizler Burcu: İşin ve kariyerin ile ilgili konularda biraz daha gelişim göstermelisin. Arzu ettiğin konuma henüz gelemesende az çabalayarak başarabilirsin. Sakın umutsuzluğa kapılma ve denemekten vazgeçme. Akşam saatlerinde kalabalık bir ortama girebilirsin. Kilo alımlarına ise dikkat etmelisin.

Sevgili Yengeç Burcu: Son zamanlarda hayatın iyice rutin bir hale gelmiş. Sürekli aynı şeyleri yaşamaktan sıkılmış gibisin. Partnerin yakın zamanda sana güzel bir sürpriz yaparak bu durumu ortadan kaldırabilir. Aynı zamanda iş ortamındaki arkadaşlarının da kalbini fethetmeye devam ediyorsun. Her şey daha da güzel olacak.

Sevgili Aslan Burcu: Son zamanlarda işin konusunda oldukça memnunken kuyunu kazmak isteyen kişiler tarafından suçlanabilirsin. Arkadaş seçiminde dikkatli olmalısın ve herkese güvenmemelisin. Yaptığın en büyük hatalardan birisi ise çok saf davranman. Akşam vakitlerinde ailenden bir telefon gelebilir.

Sevgili Başak Burcu: Bugünlerde hayatın oldukça hareketli gibi ve doğru konumda doğru insanlarla tanışman an meselesi. Aşk hayatındaki uzun süreli durgunluk nihayet son buluyor ve hayatımın aşkı diye tanımlayacağın kişi ile tanışıyorsun. Kendini finansal açıdan iyi bir durumda görsen de yine de harcamalarına dikkat etmen gerekebilir.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend