1 Haziran Günlük Burç Yorumları (Pazartesi Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, yaza merhaba derken haziran ayının ilk günü için astroloji uzmanları neler diyor?

Sevgili Koç Burcu: Bugünlerde hayatınıza bir çeki düzen vermeniz gerektiren olaylar meydana gelebilir. Kendinizi daha öz güvenli ve güvenilir hissetmek isteyebilirsiniz. İşinize çok odaklandığınız takdirde yeni projeler size iyi kazançlar getirebilir. Partneriniz ile ciddi kararlar alabilir, yeni kutlamalar yapabilirsiniz.

Sevgili Boğa Burcu: Ay’ın da vermiş olduğu etkilerle, sosyal çevrenizdeki baskınlığınızı arttırabilirsiniz. Akşam üzeri belki sosyal bir buluşma gerçekleştirebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan olumlu etkiler aldıkça keyfiniz de yerine geliyor. Yalnız kalmayı istemediğiniz bir zamandan geçiyorsunuz.

Sevgili İkizler Burcu: Maddi harcamalara dikkat etmediğiniz takdirde sıkıntıya girebilirsiniz. İhtiyaçlarınızın dışına çıkmamaya ve biraz daha dikkatli harcamaya yapmaya özen gösterin. Bu öğleden sonra alacağınız bir telefon ile keyfiniz yerine gelebilir, havalara uçabilirsiniz. Partnerinizin son zamanki tavırları sizi çok etkileyebilir.

Sevgili Yengeç Burcu: Öğleden sonra bulunacağınız bir ortamda düşüncelerinizi dile getirebilir ve ufak tartışmalar içerisinde girebilirsiniz. Bu tür durumlarda sakin olup empati yapmakta fayda olacaktır. Arkadaşlarınız size teklifler sunabilir, sizden bazı şeylere karar vermenizi isteyebilirler. Akşam üstü biraz bacak ağrısı çekebilirsiniz, dinlenmeniz gerekebilir.

Sevgili Aslan Burcu: Sürekli olarak iletişim halinde olduğunuz birisi sizin kuyunuzu kazmaya çalışıyor olabilir. İş ortamında oldukça başarılı biri haline gelmiş olmanız, bazı kişilerin dikkatini çekmiş olabilir. Partneriniz ona göstermediğiniz ilgi yüzünden sizden soğuyabilir, bu duruma bir el atmanızda fayda var. Maddi açıdan bu dönem iyi yatırımlar yapabilirsiniz.

Sevgili Başak Burcu: Maddi açıdan oldukça iyi günler sizi bekliyor. Elinize büyük miktarda para geçebilir ve bu parayı iyi bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemeniz gerektiğini artık öğrenmeli ve ona göre davranmalısınız. Çalışırken kambur oturmaya devam ederseniz omurga ağrılarınız artabilir.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

1
1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend